PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Super, że Tomek jest w Manchesterze

27.03.2010

Muszę wam powiedzieć, że dawno nie wędkowałem. A to jest jedna z moich największych pasji! Jak zrobi się trochę cieplej i znajdę czas, to na pewno wybiorę się na jakiś „fishing”:) Mam oczywiście dwie wędki. Jedna dla Kasi, a druga dla mnie. Niestety, największy problem mam wówczas, gdy żyłka mi się zaplącze. Albo kiedy ryba zerwie haczyk. Ja wówczas jestem jak niewidomy, nie potrafię normalnie rozplątać żyłki, albo przyczepić haczyka. Zwykle z Kasią męczymy się z tym we dwójkę. Bez bicia muszę się przyznać, że potrafię zarzucić spławik, zaciąć i zdjąć rybę. Tyle. Reszta to dla mnie „dramatico”.

Jeszcze wam nie pisałem, że byłem na meczu Ligi Mistrzów Manchester United – AC Milan. Tomek Kuszczak pomógł mi z wejściem na stadion. Wiadomo, że Old Trafford to niesamowite miejsce, ale mecz trochę mnie rozczarował. Kiedyś Ronaldinho to był kozak, jakich mało. A teraz? Prawie nie było go widać na boisku. Ale może za bardzo się czepiam, może trafił im się słabszy dzień.

Fajnie było zobaczyć powrót Davida Beckhama na Old Trafford. Gdy wchodził na boisko przyjęto go brawami, a potem pojawiało się buczenie, gdy dochodził do piłki.

Swoją drogą to super, że Tomek jest w tym Manchesterze. A jeszcze lepiej, że czasem sobie o mnie przypomni i pomoże. Zobaczymy, może zobaczę w tym sezonie jeszcze jakiś mecz Ligi Mistrzów? Jeśli ładnie ukłonię się Tomkowi, to mam nadzieję, że dostanę bilet!

 


I have to admit that I haven’t been fishing for a long time, and that is one of my favourite  passions. If it is warmer, and I find the time, I will surely do to catch some fish. I’ve got two fishing-rods. One is for Kasia and the other one is for me. Unfortunately the biggest problem is when my fishing line tangles up, or when a fish breaks the hook. When it happens I’m like a blind person. I can neither untangle the line, nor attach the hook. Usually we painfully try to deal with it with Kasia. I have to admit that I can hook a fish, cut it and take it off. That’s it. The rest is “dramatic” for me.

I haven’t told you yet, that I was on the Champions League match between Manchester United and AC Milan. Tomek Kuszczak helped me with going into the stadium. You perfectly know that Old Trafford is the amazing place, however the match itself disappointed me a little. Ronaldinho used to be THE man. And now? He was almost invisible on the pitch. Maybe I’m just picking on him too much. He might have worse day.

It was nice to see David Beckham’s comeback to Old Trafford. When he was coming on he was welcomed with applause, and then the fans were booing when he was touching the ball.

It is great that Tomek is in Manchester. And it’s even better that he sometimes remember about me and help. We’ll see, maybe I’ll watch one more Champions League match this season? If I bow nicely to Tomek I hope I will get the game’s ticket!

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53