PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Przez dwa dni byłem w Polsce

25.01.2010

Słyszałem, że w Polsce nieźle mrozi? Pewnie się wkurzacie na tę pogodę, ale ja mam nieco lepiej - ostatnio założyłem letnią kurtkę. Poważnie! Na Wyspach spore ocieplenie, odwilż, więc można założyć lżejsze ciuchy.

W ubiegłym tygodniu byłem w Polsce, więc i mnie trochę wymroziło. Spędziłem w kraju dwa dni.  Przede wszystkim obejrzałem z Kasią „Avatara”. Bardzo mnie namawiała na pójście na to do kina, ale ja byłem sceptyczny, bo nie lubię filmów science-fiction. A tu niespodzianka, bo film pierwsza klasa! Jeśli jeszcze nie widzieliście, to polecam! Ja sam chętnie obejrzę po raz drugi.

Pierwszego dnia w Polsce sporo załatwiłem. Oczywiście zrobiłem niespodziankę rodzicom, którzy nie wiedzieli, że przyjadę. Potem w gronie rodzinnym oglądaliśmy mecz West Bromwich Albion – Newcastle. Było się z czego cieszyć, bo padł korzystny dla nas remis 2:2. Trochę było też śmiechu, bo rodzice raz po raz przypominali, jak to Radzio był mały.

Muszę wam powiedzieć, że zdziwiłem się, że w ciągu jednego dnia załatwiłem tak wiele rzeczy! Przede wszystkim sprawy związane z moim rozbitym samochodem. Auto zostało sprowadzone do Polski, ale nowego na razie nie kupuję. Przecież nawet nie wiem, czy zostanę w Nottingham...

Właśnie, co do mojego klubu. We wtorek o 19:45 gramy ważny mecz z Queens Park Rangers. Rywale są w połowie tabeli, ale trener przestrzegał nas przed nimi. Groźny może być przede wszystkim były młodzieżowy reprezentant Anglii, Wayne Routledge. A poza tym mamy uważać na wypożyczonego z Tottenhamu Adela Taarabta. Koleś podobno jest kozak, jeśli chodzi o przygotowanie techniczne. Zobaczymy na boisku.

Piszę wam w planach wtorkowych, ale wiem też już, co będę robił w środę. Wybieram się do Manchesteru, gdzie zobaczę mecz Manchester United – City. Mam nadzieję, że Tomek Kuszczak o mnie nie zapomni i pomoże z wejściówką:) Jeśli on będzie chciał pooglądać sobie Nottingham Forest, to oczywiście zapraszam i służę pomocą. A z Tomkiem zaprzyjaźniliśmy się, pomaga mi w Anglii. Byłem już na meczach z Liverpoolem i z Wigan.

Wiecie, na razie nie jest mi dane grać w Premier League, więc fajnie sobie chociaż popatrzeć:) Aha, marzę jeszcze by zobaczyć mecz Ligi Mistrzów Manchester – Milan na Old Trafford. Mam nadzieję, że z Tomkiem w bramce.


I’ve got a surprise for all my fans from England. ENGLISH VERSION!

I heard there’s pretty cold in Poland? You might be upset with that weather, but I have better. I’ve worn summer coat lately. Really! There’s warming in Britain, thaw, so you can wear thinner clothes.

I was in Poland last week, so I was pretty freezed too. I spent two days in the state. First of all, I watched “Avatar” with Kasia. She had been persuading me to go to the cinema very hard, but I was sceptical, because I don’t like science-fiction movies. And there is surprise, cause the film is first class. If you haven’t seen it yet, I’m recommending. I am willing to watch it once again.
 
I managed to do plenty of things during my first day in Poland. I obviously surprised my parents, who had no idea that I’m coming. Later, within the family circle, we were watching the match between West Bromwich Albion and Newcastle. We were happy as the final result 2:2 was favourable for us. There was a lot of laughing, because my parents were consequently reminding the times, when “Radzio” was little.
 
I must tell you I was stunned by the number of things I had managed within one day! Above all, staff connected with my crashed car. Vehicle was brought to Poland, but I’m not planning buying the new one. Though, I don’t know whether I’ll stay in Nottingham... And regarding to my club. We’re playing on Tuesday at 19:45, a precious game against Queens Park. Rivals are set somewhere in the middle in ranging, however, the coach warned us about them. We have to look out for the Wayne Routledge, who’s a youth England national, and Adel Taarabt, who’s on loan from Tottenham. The man is said to be good as far as technique is concerned. We will see on the field.

I’m writing about my Tuesday’s plans, although, I already know what I am going to do on Wednesday. I’m going to Manchester to watch Manchester United vs City game. I hope Tomek Kuszczak will not forget about me and will help with the entrance. If he wants to watch Nottingham, I’m obviously to his service. We’ve been friends with Tomek. He helps me in England. I’ve already been to matches against Wigan and Liverpool.

I can’t play in Premier League, you know, so it is nice to watch it at least :). Oh, I also dream of seeing Champions League match between Manchester and Milan at Old Trafford. I hope with Tomek in the starting line-up.

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53