PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Nagły atak fanek

18.01.2010

Jak już wam pisałem, dostałem ostatnio sporo gratulacji. Jedne kompletnie mnie jednak zaskoczyły. Jakiś kibic napisał do mnie, że cieszy się z moich dobrych występów, ale... mam pod żadnym pozorem nie przechodzić do Leeds. Zrobiło się głośno, powiedziałem o tym w klubie i później wszyscy mnie o to pytali. Nie wiem o co chodzi z tym Leeds, ale sprawdziłem, jak im idzie w lidze. Idą na awans do Championship, ale uspokajam wszystkich – na razie nie myślę o odejściu z Nottingham.

Śmiesznie było też innym razem, kiedy jakiś gościu podszedł do mnie na ulicy i powiedział, że gram fajnie, ale powinienem wyrzucić te obciachowe długie getry. Odpowiedziałem mu ze śmiechem, że nigdy tego nie zrobię, bo przynoszą mi szczęście. Innym razem robię sobie zakupy w sklepie, a jakiś młody Anglik z siedem-osiem minut stoi niedaleko mnie. Gołym okiem widać było, że bije się z myślami, czy do mnie podejść. Kiedy już zapytał, czy to ja jestem „Raddy”, odpowiedziałem mu w żartach: „No co ty, pomyliłeś się, jestem tylko do niego podobny”.

Aha, jeszcze jedno. Ostatnio jak poszliśmy z dziewczyną do kina, po raz kolejny przeszedłem atak fanów. A konkretnie fanek. Czekaliśmy z Kasią na wejście na salę kinową, nagle mówi mi, że jakaś dziewczyna od pięciu minut patrzy na mnie jak w obrazek. Po chwili podeszła i błędem było to, że przyznałem się kim jestem. I wtedy się zaczęło, bo dziewczyna była naprawdę „zajarana”! Zaatakowała mnie chyba cała drużyna fanek, przez kilkanaście minut musiałem wypisywać autografy i pozować do zdjęć.
Nie twierdzę oczywiście, że kontakty z fanami są dla mnie nieprzyjemne. Ale ja się stresuję i zaraz robię się czerwony!
 

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53