PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Nakręciłem się strasznie

12.11.2009

Dawno nie przeżyłem tego, co wówczas, gdy dowiedziałem się o powołaniu do reprezentacji Polski. Mówię wam, niesamowita radość. Wchodzę do domu, włączam TVP INFO, a tam mówią: „Za Rafała Murawskiego do kadry powołany został Radosław Majewski”. Jedna z najszczęśliwszych chwil w moim życiu. Teraz tylko trzeba w tej kadrze zaistnieć. Ale nakręciło mnie to strasznie. Chciałbym się fajnie pokazać już w meczu z Rumunią. O ile dostanę szansę.

Skończyło się już zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim. Mieszkałem w jednym pokoju z Robertem Lewandowskim, starym kumplem ze Znicza Pruszków. „Lewy” mówi, że w ogóle się nie zmieniłem. No, może odrobinę wydoroślałem. Ale tylko tak troszkę.

W Pruszkowie mam Play Station, które zabrałem do Grodziska. Pewnie myślicie, że gram w FIFĘ. Pudło! Kupiłem grę „Olimpiada” i cały czas „tnę” w tenisa. Oczywiście próbuję też pograć na prawdziwym korcie. Na razie mam trochę problemów z backhandem. Myślę o tym, żeby pójść na jakiś kurs tenisa. Być może wybierzemy się wspólnie z dziewczyną Kasią, bo ona też to polubiła. Co poza tym? Ze znajomymi Hiszpanami często chodzimy na kręgle.

Wiecie co, jak przyjeżdżałem do Anglii to myślałem, że będę się potwornie nudził. A tu niespodzianka! Naprawdę jest co robić. Ostatnio byliśmy z całą drużyną na gokartach. Poza tym klub pozyskał niedawno Francuza Guya Moussiego, z którym się zaprzyjaźniłem. Mamy sporo planów, również tenisowych. Ale to wszystko opiszę wam niedługo. Teraz przede mną Rumunia i Kanada. Trzymajcie kciuki!
 

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53