PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

What are you talking about?!

13.12.2009

Ostatnio postanowiłem, że każdy wolny dzień będę poświęcał na zwiedzanie Anglii. Przecież to lepsze od siedzenia w domu i zbijania bąków. Byliśmy na przykład z  Kasią w takim fajnym parku i zamku. Zobaczyliśmy jak wieki temu żyli królowie. Niesamowite doświadczenie. Mamy już kolejne plany. Chcemy wybrać się do słynnej, kamiennej budowli Stonehenge. To jedno z najsłynniejszych miejsc w Europie. Wiele o nim słyszałem i wreszcie chcę zobaczyć!

Lubię sobie wszystko fajnie zagospodarować. Ostatnio mamy z kim spędzać te chwile po zajęciach, bo koleżanka Kasi ze szkoły przyjechała tu z chłopakiem. I cały czas z moim nowym kolegą „naparzamy” w Play Station. Poza tym – jak już wam pisałem – doskonalę grę w tenisa. Coraz lepiej mi idzie!

Co nowego w klubie? Niedawno trochę z kolegą pograliśmy sobie w siatkonogę w ramach warm-up (rozgrzewki – przyp. red.). Zmierzyliśmy się z fizjoterapeutami. Niestety nie podołali, złoiliśmy ich w dwóch setach.

Coraz lepiej radzę sobie też z językiem angielskim. Chociaż ostatnio nasz menedżer, który jest Szkotem, coś do mnie powiedział i nie zrozumiałem. Kolegom z zespołu i niższym rangą trenerom zwykle w takich sytuacjach odpowiadam: „What are you talking about?!”. Ale tym razem się trochę bałem, bo jeszcze bym przez łeb od bossa dostał.

A, zapomniałbym! Muszę coś napisać o moich kolegach z Polonii Warszawa, którzy grają coraz lepiej. Przecież ciągle jestem związany z tym klubem, bo do Nottingham tylko mnie wypożyczono. Do kumpli z drużyny też mam sentyment, cały czas do siebie dzwonimy. Chłopaki po kilku nieudanych meczach wreszcie zaczęły zdobywać punkty. Widać rękę Jose Mari Bakero. W zespole jest większa dyscyplina, podczas meczów wszyscy zasuwają, aż miło.

Oby tak dalej. Panowie, trzymam za was kciuki!
 

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53