PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Opaliłem się jak murzyn

22.06.2010

Ubiegły tydzień spędziłem we Włoszech. Gościnnie, wraz z trzema bardzo utalentowanymi, młodymi piłkarzami pojechałem do Mediolanu. Oni przez pięć dni trenowali w szkółce Milanu, a ja zwiedziłem z nimi muzeum tego klubu, a także centrum Mediolanu, które bardzo mi się spodobało.

Chłopcy pojechali do Włoch, bo okazali się najlepsi w zawodach Polsat Soccer Skills 2009. Popieram ten pomysł, dzięki temu można odkryć wielkie piłkarskie talent. Podobno ma z tego zostać zrobiony serial w Polsacie. O tej akcji niedługo może być naprawdę głośno.

Mam jeszcze kilka wolnych dni, bo niedługo muszę wracać do Anglii. Chcę znaleźć sobie dom w Nottingham, a poza tym wezmę udział w obozach przygotowawczych. Muszę przyznać, że korzystam z odpoczynku. Niedawno byliśmy z Kasią w Meksyku. Super wyjazd! Być może dlatego nas tak ucieszył ten wyjazd, że dawno nie byliśmy na prawdziwych wakacjach. W Meksyku mieliśmy rewelacyjne warunki mieszkaniowe, a na plaży opaliłem się tak, że byłem jak murzyn!

Najbardziej i najlepiej wspominam wizytę w delfinarium. Dotknąłem jednego z nich, niezapomniane przeżycie! Polecam każdemu taki wyjazd.

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53