PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Podpisałem pożyczonym długopisem

04.05.2010

Wreszcie! Podpisałem kontrakt z Nottingham Forest! Związałem się z klubem na 3 lata. Czekałem na tę chwilę bardzo długo, więc nie ukrywam, że jestem naprawdę szczęśliwy.

We wtorek po treningu trener Billy Davies powiedział mi, że mam się tego samego dnia stawić, by dopełnić formalności związanych z podpisaniem umowy. Byłem w klubie już około 17, ale trochę to potrwało, zanim wszystko ustaliliśmy. No i oczywiście musiałem dokładnie przeczytać umowę kontraktową. Nie miałem swojego długopisu, więc pożyczyła mi jedna z pań w klubie.

Pierwszy cel, jaki przed sobą postawiłem, został więc spełniony. Drugi to awans do Premier League. Jesteśmy już naprawdę blisko, musimy tylko teraz wyeliminować Blackpool w barażach i wygrać finał na Wembley. Z Blackpool łatwo nie będzie, bo to drużyna grająca siłową piłkę, taki antyfutbol. Ich taktyka jest jedna: długa piła do przodu. Z tego powodu nie wiem, czy w ogóle zagram. Na takiego rywala potrzebna jest drużyna zakapiorów, ale ja? Jestem jednym z najmniejszych w drużynie - ale oczywiście nie obawiam się niczego.

Dzisiejszy dzień dostarczył mi więc znakomitą wiadomość o podpisaniu kontraktu i tę gorszą - o tym, że nie zostałem powołany na najbliższe mecze kadry. Cóż, trzeba liczyć na kolejne powołania, a jak na razie dobrze pokazać się w meczach barażowych.

Muszę wam powiedzieć, że po podpisaniu kontraktu jestem głodny gry i tego awansu. A poza tym, to po tym intensywnym i emocjonującym dniu jestem tak zwyczajnie głodny :) Na pewno dziś z Kasią przygotujemy coś dobrego na kolację, bo jest co świętować.

A co do dwumeczu z Blackpool... Trzymajcie kciuki!

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53