PoStawione Blogi

Paweł Raczyński

W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Bliżej niż dalej

14.04.2010

Obiecałem, że będziecie pierwszymi, którzy dowiedzą się o tym, co z moim transferem do Nottingham. I słowa dotrzymuję.

Jak już wiecie, Nottingham chce zapłacić kwotę, której oczekują za mnie władze Polonii, czyli 1,5 miliona euro. Problem w tym, że Anglicy zamierzali podzielić te pieniądze na raty, a prezes Józef Wojciechowski liczył na pełną kwotę od razu. I przez długi czas żadna ze stron nie chciała ustąpić.

Mam jednak dobrą wiadomość. W środę rozmawiałem z prezesem Wojciechowskim. To spotkanie przyniosło dobre dla mnie informacje. Prezes powiedział, że zgadza się na rozłożenie kwoty transferowej na raty. Teraz do załatwienia pozostały tylko formalności i mam nadzieję, że niedługo podpiszę kontrakt.

Na razie nie ma się co podniecać. Dam wam znać, jak podpiszę kontrakt. Choć faktem jest, że mam już bliżej, niż dalej do Nottingham.

 


I promised that you will be the first ones to enquire about my transfer to Nottingham and now I’m keeping my word.

As you may know, Nottingham is keen on paying the amount expected by Polonia’s authiroties, that is 1.5 million euro. The problem is that Britons wanted to pay in instalments, however chairman Józef Wojciechowski counted on full amount at once. For a long time either party didn’t want to defer.
 
Although, I have good news. I talked to chairman Wojciechowski on Wednesday. This meeting have brought good information for me. Chairman said that he agrees with instalments. Now, what is left do deal with are formalities, and I hope that I will sign the contract soon.

For now there is no need for excitement. I will let you know as soon as I sign the contract. Luckily the fact that step by step I am closer to Nottingham.
 

Komentarze

Pomocnik Nottingham Forest, reprezentant kraju. Jeden z największych talentów w Polsce. Poza boiskiem wesoły i otwarty, a na nim - zawzięty i zaangażowany.

Ostatnie komentarze

nffc

Congratulations on your goal yesterday Raddy!

26 września 2010 godz. 18:27
z uk

skonczyłeś ? dziekuje

15 sierpnia 2010 godz. 14:58
do uk

Jestes zalosnym czlowiekiem! Zal mi Ciebie.

13 sierpnia 2010 godz. 22:12
z uk

ty baranie jak nie wiesz co robie to sie nie odzywaj !!!

13 sierpnia 2010 godz. 16:53